Vyksta mokymai "Konsultacinės pagalbos teikimas prieš ir po ŽIV tyrimo"

(paskelbta 12/05/2010)

 

2010 m. antrąjį ketvirtį Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuro (UNODC) projekto biuras Baltijos šalims keturiuose Lietuvos regionuose organizuoja mokymus "Konsultacinės pagalbos teikimas prieš ir po ŽIV tyrimo". Balandžio mėn. 20 ir 27 d. mokymai vyko Vilniuje, gegužės 4d. Kaune, gegužės 12 d. vyks Klaipėdoje ir birželio mėnesį (data derinama) - Šiauliuose.

Mokymų tikslas - suteikti žinių ir įgūdžių apie prieš- ir po- ŽIV testinį konsultavimą bei antiretrovirusinę terapiją. Mokymuose dalyvauja priklausomybės ligų ir psichikos sveikatos centrų, žemo slenksčio kabinetų darbuotojai, laisvės atėmimo vietų personalas, laboratorijų darbuotojai, nevyriausybinių organizacijų atstovai ir kiti, besidomintys prieš- ir po- ŽIV tęstiniu konsultavimu. Mokymus veda VšĮ Centro poliklinikos gydytoja Vilma Uždavinienė.

Mokymai organizuojami vykdant UNODC projektą "ŽIV/AIDS prevencija ir priežiūra tarp švirkščiamųjų narkotikų vartotojų bei nuteistųjų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje". Dalyviams yra patiekiama projekto įgyvendinimo metu išleista informacinė medžiaga "Konsultacinė pagalba prieš ir po ŽIV tyrimo" bei "Švirkščiamųjų narkotikų vartotojų motyvacinis interviu".

 

Atgal