Kvietimas teikti paraiškas finansinei paramai gauti

(paskelbta 14/02/2011)

 

Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuras (UNODC), įgyvendinamas projektą ,,ŽIV/AIDS prevencija ir priežiūra tarp švirkščiamųjų narkotikų vartotojų bei nuteistųjų Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje", kviečia vyriausybines ir nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas finansinei paramai gauti. UNODC mažųjų dotacijų tikslai - pagerinti prieigą prie adatų ir švirkštų keitimo programų švirkščiamųjų narkotikų vartotojams bendruomenėje ir kalinimo įstaigose, bei farmakoterapijos metadonu ir adatų bei švirkštų keitimo programų advokacija.

Galutinis paraiškų teikimo terminas yra 2011 m. kovo mėn. 01 d., t.y. iki šios dienos 17.00h nurodytu adresu turi būti pristatyta pilnai užpildyta ir pasirašyta paraiškos forma (originalas ir paraiškos elektroninė versija). Paraiška pildoma lietuvių kalba, kitą detalesnę informaciją rasite: gairės pareiškėjams bei paraiškos forma.

Paraiškos pildymo klausimais prašome kreiptis į Loretą Stonienę tel.: +370 5 210 74 10  arba el. paštu: Loreta.Stoniene@unodc.org.

 

Atgal į naujienas